הסיפור שלי

 

 

הסיפור שלי.

נולדתי בתל אביב וגדלתי בין ישראל לצרפת.

בגיל 12, שוב, עברנו לפריז... פריז הפואטית, הרומנטית, הנוסטלגית - מיד זיהיתי בה בית. הייתי מבלה שעות רבות בטיולים בגנים, מדמיינת את העוברות והשבים, אלו בשמלות, מחוך ושמשיות תחרה ואלה במגבעות ומקלות הליכה.

את שוק הפשפשים של פריז גיליתי בגיל 13 ומאז ועד היום, אני חוזרת לאותן כתובות, כדי למצוא רמזים ופיסות זיכרון מהתקופה ההיא, התקופה בה הכל היה מיוצר בעבודת יד, מותאם אישית בחייטות מוקפדת.

יש בי געגוע וכיסופים לימים אחרים ורצון עז לתפוס ולהנכיח פה בחיינו, בעידן הזה, בדרך עדכנית ורלוונטית, את האיכות הזאת, שהולכת ונעלמת מעולמנו.
המותג שלי נולד ברובו מתוך הגעגוע הזה ומתוך רצון לשמר ביצירה שלי איכויות נכחדות של מפגש אישי, של עבודת יד, של תחושה שזה נתפר במיוחד עבורך ולמענך, למען הנוחות והיופי שלך.

החיים לימדו אותי את הדרך לבטא את עצמי ללא מילים, מתוך צורך עמוק בביטוי והצורך הזה מצא בית בעשייה, בצילום, בתפירה.
היום אני מבקשת לשלב ביצירה שלי את אותן המילים שלא מצאו את דרכן החוצה.

בתחילת הדרך, הבחירה בבגדים היתה כדי להסתיר, כדי לכסות, כדי לייפות את מה שזקוק ליופי. עם הזמן החלה בתוכי חקירה פנימית אמיצה ותהליך התקלפות בו כל שכבה שהתגלתה באה לידי ביטוי ביצירה שלי, שהפכה אישית, עדינה ואינטימית.

כל פריט הלבשה טמן בתוכו גילוי ואמירה.

אחת התקופות המכוננות והמרגשות הייתה התקופה בה יצרתי שמלות כלה, בהן ראיתי כסות לנשמה ברגע עתיר משמעות. ראיתי את היופי הנשגב בכך שהיצירה שלי, שמלה שהיא בבואה להתרגשות, לאהבה, לטוהר ולאושר שמגולמים ברגע ההתקדשות, עוטפת את הכלה ביום חגה, אחרי תהליך תרפויטי משותף.
מתוך הצורך של הכלות הלובשות שמלות לבנות ודקיקות, גיליתי את כוחה של ההלבשה התחתונה, במגע הטהור והראשוני עם העור.

ביצירה הזאת קרה משהו. האינטימיות, העדינות, הרכות, התמיכה, הנשימה, העוצמה, ההומור, הקבלה - כל הדברים שביקשתי לקדם ולייצב בחיי האישיים, התבהרו והפכו לעמודי התווך של המותג שלי.
עבורי, המותג, הוא ביטוי של החיים וייצוג של התובנות והתגליות שלי על נשים ונשיות.

על דימוי גוף.

בעבר, המערכת הנשית היתה מבוססת על מרחבים אינסופיים שבהם היא מעניקה ללא תנאי.
לשמחתי, היום יש התעוררות נשית שמבינה שיש מערך הזנה שצריך להתקיים על מנת שנוכל לתת, להקשיב, לחמול, לסלוח, לחבק ולהעצים ושלנו, הנשים, יש אחריות לתת מקום למרחבי ההזנה. חלק מאד משמעותי במרחבים הללו הוא התפיסה שלנו את עצמנו והדיאלוג הפנימי שלנו עם דימוי הגוף שלנו.
עבורי, שכבת הלבוש הראשונה שפוגשת את העור, צריכה להיות כזאת שמשדרת לאישה בשקט, בינה לבין עצמה, מסר של עוצמה ושל קבלה, של נעימות ושל פירגון. שכבה שמרוב שנעים איתה, אנו שוכחות שהיא שם ומרוב שיפה בתוכה אנו שוכחות את הקולות הפנימיים שפעם סיפרו לנו שאנחנו לא מספיק יפות וראויות.
לבני הנשים שאני מעצבת, מעוצבים ונתפרים בבית מלאכה ביתי מקומי ובין התפרים תוכלו לשמוע לחישות ומילות אהבה לפלא הגוף הנשי באשר הוא.

מוזמנות לפנק את עצמכן בפריט מעולם היצירה שלי, שייקח אתכן לסיבוב במרחב ובזמן וילחש לכן לחישות אהבה לפלא הגוף הנשי באשר הוא

החנות שלי ממוקמת במתחם שוקק וצבעוני - אורוות האמנים בפרדס חנה.

ניתן לפנות אלינו בכתובת האימייל - Hadasmor.breathinglingerie@gmail.com

או דרך טופס הפניה באתר - צרו קשר


באהבה,
הדס